Kouzelnická představení

Pardubický klub kouzel a magie připravuje pravidelné programy kouzelnických vystoupení svých členů, ale i nečlenů, kouzelníků z celé České Republiky. Z Ostravy, Prahy i Karlových Varů, z Náchoda a Jablonce, dalších koutů, jako je Chomutov, Zlín a Přerov…

Kouzelnická představení budou především pro naše nejmenší, ale i pro starší, táty, mámy a naše dědy i babičky, pro kluky i holky. Kouzlit se bude s kartami, balónky, provazy i různými krabičkami, rekvizitami malými,Iluze, mikromagie, retro a moderní magie, též i komedie.

Během jarních měsíců budou uveřejněny následující kouzelnické programy na dopoledne, odpolední i podvečerní, krátké a dlouhé. Prostě pro všechny.

Členové klubu budou jezdit na kouzelnická představení i do jiných měst. Kouzlit a soutěžit. Každá tato akce bude včas uveřejněna.

Pořádaná kouzelnická představení

Pardubický klub Kouzla a magie, z.s. 739 337 383